Odwieczny problem co kupić małżonkowi. Zarówno panowie jak i panie przeżywają czasem chwile rozterki z powodu braku pomysłu na zakup prezentu. Nie chcemy być tuzinkowi i kupować oklepanych upominków.
Jednak nie chcemy z drugiej strony przekombinować i sprawić, że efekt może okazać się odmienny od zamierzonego.

Przede wszystkim ważne jest z jakiej okazji ma być wręczony prezent. Do tego trzeba dodać jeszcze jaką sumę pieniędzy chcemy przeznaczyć na zakup. Jeśli mamy wyznaczona pulę pieniędzy łatwiej będzie poruszać się w danym przedziale zakupowym.

Wiadomym jest, że są uroczyste dni ważne i ważniejsze. Przy wyborze prezentu do tych drugich nie sięgniemy po drobny byle jaki upominek, który nie będzie odzwierciedleniem ważności tego dnia. Nie oznacza to też, że trzeba na niego wydać grube miliony. Ważne aby prezent należał do tych które przyniosą radość.

Dlatego tak ważne jest wczesne zapoznanie się z tematem i odpowiednie przygotowanie.

Trzeba nasz plan działania podzielić na etapy

Jednym z nich jest słuchanie. To właśnie wśród marzeń mówionych głośno na jawie naszego partnera można wyłuskać co przyniosło by małżonkowi zadowolenie. Bardzo często jest tak, że w luźnych codziennych rozmowach opowiadamy jak byśmy chcieli mieć to, czy tamto. Jeśli to marzenie zespala się z charakterem jaki ma nasz małżonek to najprawdopodobniej jest to czego na dany czas pragnie i potrzebuje.

Jednak czasem nie do końca trzeba wybierać produkt, który jest objęty zachwytem. Do takich przedmiotów należą kremy na zmarszczki. Panie wprawdzie bardzo często zachwycają się głośno jakąś nowością, jednakże w przypadku gdy go zakupimy sytuacja może stać się niezręczna, bo często kobiety odbierają coś zbyt ekspresyjnie i na wyrost.

Co zatem zrobić w takiej sytuacji gdy żona uważa, że przydałoby się jej trochę luksusu na zmęczone ciało?

Odpowiedz jest dosyć prosta wykupujemy karnet do spa o szerokim wachlarzu usług.
Czasem słyszymy, że małżonek potrzebuję czegoś praktycznego i nie chcemy tej rzeczy wybierać bo uważamy ten produkt za zbyt codzienny i nie nadaje się na prezent.

Nie jest to do końca dobre myślenie. Nasz małżonek być prze szczęśliwy po jej otrzymaniu, ale warunek jest jeden a mianowicie, że z charakteru są racjonalistami, którzy romantyczne prezenty uważają za stratę pieniędzy. Czasem słyszymy, że małżonek potrzebuję czegoś praktycznego i nie chcemy tej rzeczy wybierać bo uważamy ten produkt za zbyt codzienny i nie nadaje się na prezent.

Nie jest to do końca dobre myślenie. Nasz małżonek być prze szczęśliwy po jej otrzymaniu, ale warunek jest jeden a mianowicie, że z charakteru są racjonalistami, którzy romantyczne prezenty uważają za stratę pieniędzy.

Trzeba też pamiętać, o tym że panowie również bardziej ucieszą się z praktycznych prezentów i wyjście do filharmonii nie będzie dobrym wyborem jeśli mąż nie jest melomanem. Ale kupno płyty ulubionego zespołu już raczej będzie tym z czego nasz mężczyzna się ucieszy.

Dobrym pomysłem na prezent jest zorganizowanie jednego wspólnego od bliskich, np. kupujemy zestaw wędek razem z dziećmi. Taka forma zakupu daje możliwość wyboru prezentu w wyższej cenie i bardziej wielorakiego.

Dobrym pomysłem jest także wykupienie wspólnego wyjazdu. Malkontenci powiedzą, że w tym momencie robimy także prezent sobie. Jednak często bywa tak, że wspólne bycie małżonków tylko we dwoje jest bardzo rzadkie. W takich przypadkach wspólny wyjazd w miejsce, o którym marzy małżonek będzie dobrym wyborem.

Wybory prezentów na gwiazdkę, rocznicy ślubu, na urodziny czy też z okazji awansu w pracy zawodowej to tak naprawdę przedmioty, które mają być odzwierciedleniem uczuć dla współmałżonka. Jeśli jesteśmy parą, która świetnie się dogaduje kupno rzeczy na daną uroczystość nie będzie stanowić dla nas żadnego problemu bo potrzeby partnera nie są dla nas żadną tajemnicą.

W przypadku gdy nasze relacje jednak nieco się rozluźniły to trafiony prezent potrafi zdziałać cuda i będzie to pierwszy krok do wejścia z powrotem na spokojne wody naszego związku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here